top of page

TEAM BUILDING

Turbūt neatsiras prieštaraujančių, kad tvirta, atvira, nuoširdi ir užtikrinta komanda gali nuverti. Tai geriausiai iliustruoja laikrodžio mechanizmas – kelios dešimtys smulkiausių detalių, iš kurių bent vieną išėmus, laikrodis nustoja veikęs. Tam, kad įmonės “laikrodžio mechanizmas” veiktų nepriekaištingai, kiekvienas komandos narys turi suvokti savo vietą ir vertę. Kviečiame į komandos formavimo ir stiprinimo mokymus, kuriuose komandos per patyrimus pačios sau atsakys į klausimus, kodėl komandoje vienodai svarbūs yra visi nariai, kas yra komandos lyderis, kokius rezultatus užtikrina besąlygiškas atsidavimas tikslo siekimui ir kiti dalykai, kurie užveda ir suka “laikrodžio mechanizmą”.

Pagal Jūsų įmonės tikslus bei siekius paruošime komandos formavimo užduotis. Renginio formatas gali būti aktyvus arba pasyvus, su motyvuojančiomis bei atskleidžiančiomis individualius dalyvių sugebėjimus užduotimis.

Skambinkite ir mes kartu rasime tinkamiausią būdą pasiekti to, kad Jūsų komanda taptų dar tvirtesnė ir koja kojon žengtų bendro tikslo link.

Taip pat kviečiame išbadyti interaktyvią paskaitą – seminarą „Komanda individualiame sporte ir „Pilkieji kardinolai““, kurios metu pakalbėsime apie viešai nesirodančius ir formaliai neutralius komandos narius, atliekančius svarbų vaidmenį bei darančius reikšmingą įtaką komandos gyvenime.

bottom of page